Kvalita je radost


Růžena Petříková
Rada kvality ČR
místopředseda RK ČR
odborný garant konference

„I u nás se totiž dají snít sny, pro některé z nás se dokonce stávají realitou, realita životem a život radostí…“

Kvalita je radost 02Přesně řečeno, kvalita by měla radostí být… a měla by se projevit přinejmenším v našem díle, produktech, službách a  dlouhodobě možná i v našich dětech… V pravdě tomu tak mnohdy není a kvalita stále ještě přináší problémy spojené s reklamacemi, stížnostmi či opakovanou nespokojeností nás – zákazníků, a to z těch nejrůznějších důvodů.

Pro nalezení těch nejvhodnějších cest k možným řešením se opět po roce sejdou v Ostravě tuzemští i zahraniční odborníci společně s účastníky z řad špičkových manažerů, profesionálů kvality, pedagogů i studentů, aby společně prodiskutovali nejnovější zkušenosti a aktuální trendy v oblasti podnikového řízení.

Letošní, už 24. ročník mezinárodní konference KVALITA-QUALITY 2015 se uskuteční ve dnech 12. – 13. května 2015 v Ostravě. Organizátorem je tradičně společnost DTO CZ (Dům techniky Ostrava) ve spolupráci s dalšími partnery jak ze strany VŠ, tak významných českých podniků. Akce je pořádána v rámci Národního programu kvality 2015 pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR…

… viac sa dočítate v aktuálnom čísle časopisu.