9. ročník Golf Quality Day 2015


Memoriál Ladislava Majchráka

Už po deviatykrát sa stretli hráči golfu, ich priatelia a partneri na priateľskom golfovom turnaji Golf Quality Day 2015. Tento rok výnimočne na južnom Slovensku – v golfovom areáli Golf Club WELTEN, Báč.

Program sa začal privítaním všetkých účastníkov (hráčov i nehráčov) riaditeľom turnaja, Jozefom Peškom, rozdelením hráčov do flajtov a samotným odštartovaním hry na ihrisku. Hoci počasie nebolo priaznivé, všetci hráči vydržali až do konca. Na záver si tí najlepší prevzali trofeje.

Nehráči si vyskúšali s profesionálnym trénerom najdlhší odpal na driving range, patovanie na cvičnom greene a hru v 3-jamkovej akadémii.

Foto Golf Quality Day 2015

Golfový areál Golf Club WELTEN sa nachádza 23 km južne od Bratislavy. Ihrisko bolo dokončené v roku 2007, odkedy ponúka svojim návštevníkom najvyšší možný štandard služieb. 18-jamkové majstrovské ihrisko (par 72, celková dĺžka 6100m) je bohaté na pieskové bankre, čo ho robí veľmi zaujímavým pre všetky kategórie hráčov bez ohľadu na úroveň hendikepu.

Golfová verejnosť tu nájde i 3-jamkovú akadémiu, ideálne miesto pre začínajúcich golfistov, ktoré ponúka možnosť tréningu aj bez vlastníctva zelenej karty. Tréningová zóna zahŕňa takisto dva chippovacie a dva puttovacie greeny, ako aj 300 m dlhý modelovaný driving range so siedmimi target greenmi. Slovenskou raritou je dozaista nočné osvetlenie driving range, ktoré spraví tréning atraktívnejším. V prípade nepriaznivého počasia môžu hráči využívať krytú časť odpaľovacej plochy.

Výsledky turnaja:

Kategória: Stbf netto HCP 37 ‐ 54:

  1. KUHNEL Peter
  2. STRAŠÍKOVÁ Ildikó
  3. FLICKINGER Jozef

Kategória: Stbf netto HCP 18,5 ‐ 36:

  1. HRONEC Stanislav
  2. MELIŠ Milan
  3. KAŇA Martin

Kategória: Stbf netto HCP 0 – 18,4:

  1. CEPLÁK Jozef
  2. MARTYKÁN Miroslav
  3. DOBROCKÝ Milan

 


Partneri Golf Quality Day 2015:
Partneri Golf Quality Day 2015